< späť

Adrenaline Camp

Orange, 2012

V prekrásne a slnečné júnové víkendy sa odohrali v malebnom prostredí Demänovskej Doliny tímové adrenalínové eventy pre zamestnancov predajní spoločnosti Orange s názvom Orange Adrenaline CAMP.
Účastníci boli ubytovaní v štýlovom Ski & Wellness Hoteli Družba, z ktorého sa presunuli do neďalekého areálu vodných športov v Liptovskom Mikuláši kde sa odohralo skutočne nevšedné adrenalínové dobrodružstvo. V dynamickom prostredí areálu si dvanásť tímov zmeralo sily v takých aktivitách ako sú Rafting, Paintball, Aquazorbing, Skákacia veža alebo Štvorkolky. Rôznorodosť aktivít preverila fyzické aj psychické vlastnosti účastníkov, ktorí počas dňa preukazovali skutočného tímového ducha. Zážitkové dobrodružstvo sprevádzala na moderátorskom kormidle dnes už legendárna dvojica Marcel a Junior.
Po skončení aktívne prežitého dňa sa na záver vyhodnotili výsledky súťažného dňa a prebehlo oceňovanie víťazných tímov. Večer pokračoval voľným programom za sprievodu DJa do skorých ranných hodín. Víkendy plné zábavy a dobrodružstva splnil svoj hlavný cieľ, ktorým bolo posilnenie tímu a vzájomnej spolupráce zamestnancov pri dosahovaní spoločného cieľa.

Adrenaline CampAdrenaline CampAdrenaline CampAdrenaline CampAdrenaline Camp