< späť

Orange Fashion

Orange, 2007

Aj štvrtý ročník exkluzívnej prehliadky Orange Fashion so sebou priniesol predchuť plesovej atmosféry, bohatú inšpiráciu pre dámy a potešenie pre oči prítomných pánov. Večer sa opäť niesol v znamení spojenia módy a hudby. Moderovania sa tentokrát zhostil sympatický Martin „Pyco“ Rausch, ktorý privítal na pódiu absolútnu hviezdu večera, topmodelku Terezu Maxovú, ktorá san a akcii výborne bavila. V úlohách modeliek na móle zažiarili aj známe speváčky Jolana Fogašová, Zdenka Predná a Tina a ukázalo sa, že tieto nádherné ženy sú nielen vynikajúce speváčky.
Bolo sa skutočne načo pozerať! Modelky obliekli renomovaní slovenskí návrhári Boris Hanečka, Tatiana Kováříková, Lukáš Kimlička a Izabela Komjáti.
Obrovským prekvapením večera bola prehliadka najnovších modelov jedného z najuznávanejších módnych návrhárov na rakúskej scene – Thang de Hoo. Od jesene 2007 sa stal kreatívnym riaditeľom módneho domu na viedenskej Kärtnerstrasse - Fürnkranz Couture a právom mu patrí prívlastok “krajčír” viedenskej smotánky!