< späť

Cirkuľart

Orange, 2012

Druhý ročník festivalu Cirkul’art bol aj tento rok veľmi pekným podujatím naozaj pre všetky vekové kategórie. Počasie prialo vysokej návštevnosti, ktorá bola aj napriek prebiehajúcim finálovým zápasom Majstrovstiev sveta v hokeji, kde hrala aj naša reprezentácia, veľmi vysoká.
Spoločnosť Orange sa rozhodla zapojiť do festivalu, a to najmä aktivitami zameranými na rodiny s deťmi. Rozdávali sa bublifuky, lízatká, prívesky na kľúče ako aj balóny. Ten, kto zavítal do Orange zóny si mohol pochutnať na cukrovej vate, či točenej zmrzline, ale aj pohovieť na pohodlných tulivakoch. Deti potešila bublinová šou kúzelníka Talostana či modely z balónov.
Na festivale bola prezentovaná aj Nadácia Orange, ktorá na podujatí, spolu s jeho návštevníkmi, rozdelila finančnú podporu v hodnote 3000€ medzi tri organizácie – Dobrý anjel, Návrat a Autistické centrum Andreas.
Orange však prispel aj k jednoduchšej orientácií na festivale rozmiestnením tematickej navigácie či postavením 4m vysokej hypercube s programom a prezentáciou všetkých partnerov podujatia.